30. 09 2021 09:00 | markiza.sk

Do Pána profesora mieri herecká hviezda: Poriadne zamieša karty

Koho život ovplyvní?

Pán profesor
Pán profesor Foto: TV Markíza
Vojta Kotek v seriáli Pán profesor
Vojta Kotek v seriáli Pán profesor
Vojta Kotek v seriáli Pán profesor

Do seriálu Pán profesor mieri česká herecká hviezda. Do deju seriálu nastupuje Samov bývalý spolužiak, ktorý sa po rozvode s manželkou znaží nájsť vhodnú školu pre svojho syna. V úspešnom seriáli si po boku Tomáša Maštalíra, Gabiky Marcinkovej a Petre Polnišovej zahrá česká hviezda Vojta Kotek. „Mám teraz šancu sa ukázať slovenskému publiku. Jakub je dávny kamarát seriálového Sama z dávnych čias, ktorý sa ocitne v Bratislave a po rozvode má syna v striedavej starostlivosti. Bude pre naho hľadať školu a práve tam sa stretnú,“ prezradil nám Vojta na nakrúcaní.

TIP: Herec sa oženil s nádhernou priateľkou. Bábätko na ceste

Kto je Jakub?

Jakub bol ešte na základnej škole najlepším kamarátom Sama Vozára. Odkedy si pamätajú, stvárali spolu chlapčenské lotroviny, chodili spolu za školu, riešili prvé frajerky, boxovali v jednom klube. Dravý a ambiciózny Jakub šiel na právo do Prahy, Samo na pedagogiku a ich kontakty postupne ochabli, hoci nikdy neprestali byť priateľmi. 

Kým Samo riešil problémy stredoškolských študentov, Jakub išiel po kariére. Spravil si advokátske skúšky, založil si vlastnú advokátsku kanceláriu a dokázal ju vybudovať na úspešnú firmu, ktorá má klientov na Slovensku aj v zahraničí. Ale to si vybralo daň na jeho manželstve, ktoré po čase spájal už iba syn. Jakub sa teda s manželkou rozviedol a syna si "rozdelili" do striedavej starostlivosti.

Fotografie z nakrúcania seriálu Pán profesor nájdete v galérii

2021.07.14_C_DSC_1977 copy.JPG
Foto: TV Markíza
 

Nenechajte si ujsť novú epizódu Pána profesora už teraz na VOYO a každý pondelok na Markíze.

 


Komentáre ( 0)