03. 10 2021 09:00 | kf

Česká hviezda chce preraziť aj na Slovensku: Obavy má len z jednej veci

Podarí sa hercovi zviditeľniť aj u nás?

Česká hviezda mieri do seriálu Pán profesor
Česká hviezda mieri do seriálu Pán profesor Foto: Profimedia
Vojta Kotek v seriáli Pán profesor
Vojta Kotek v seriáli Pán profesor
Vojta Kotek v seriáli Pán profesor

Do seriálu Pán profesor mieri česká hviezda, ktorá poriadne zamieša karty. Kým u našich susedov hrá hlavné roly v najznámejších filmoch, u nás bude mať premiéru. Vojtěch Kotek sa objaví v tretej sérii obľúbeného seriálu a jeho postava prinesie mnoho prekvapení.

„Bol som veľmi rád, keď ma oslovili do seriálu a uvedomil som si, že mám šancu dostať sa na slovenský trh a že sa konečne môžem ukázať aj slovenskému publiku,“ prezradil Vojta v rozhovore.

Vojtěch si v seriáli zahrá bývalého spolužiaka Sama Vozára

Český herec bude hrať v seriáli úspešného právnika Jakuba, ktorý sa presťahuje do Bratislavy a bude hľadať pre syna strednú školu. Jakub bol ešte na základnej škole najlepším kamarátom Sama Vozára. Odkedy si pamätajú, stvárali spolu chlapčenské lotroviny, chodili spolu za školu, riešili prvé frajerky, boxovali v jednom klube. Dravý a ambiciózny Jakub šiel na právo do Prahy, Samo na pedagogiku a ich kontakty postupne ochabli, hoci nikdy neprestali byť priateľmi.

Kým Samo riešil problémy stredoškolských študentov, Jakub išiel po kariére. Spravil si advokátske skúšky, založil si vlastnú advokátsku kanceláriu a dokázal ju vybudovať na úspešnú firmu, ktorá má klientov na Slovensku aj v zahraničí. Ale to si vybralo daň na jeho manželstve, ktoré po čase spájal už iba syn. Jakub sa teda s manželkou rozviedol a syna si „rozdelili“ do striedavej starostlivosti.

Vojtěch nám v rozhovore prezradil aj to, aké obavy mal najprv z natáčania a s kým sa mu najlepšie spolupracovalo.

Vojta Kotek a Tomáš Maštalír v seriáli Pán profesor
Foto: TV Markíza
 

Nenechajte si ujsť najnovšiu časť Pána profesora už teraz na VOYO a každý pondelok na Markíze.

 


Komentáre ( 0)