12. 10 2021 10:00 | kf

Servítku pred ústa si nedal: Herec otvorene prehovoril o rasizme aj o šikane

Vypočujte si najemotívnejšiu výpoveď mladého a talentovaného umelca.

Matúš Kolárovský
Matúš Kolárovský Foto: Instagram/matuskolarovsky

Mladého a talentovaného Matúša Kolárovského nikomu nemusíme predstavovať. Herec sa zviditeľnil najmä vďaka úspešnému seriálu Pán profesor a teraz spolu so svojimi hereckými kolegami hviezdi aj vo vlogu SuperStar.

Matúša okrem herectva najviac napĺňa hudba a teraz prichádza s novou skladbou s názvom Zvesť, do ktorej dal všetky emócie. V hudobnom svete si hovorí YAEL a kým jeho prvý hit Vďaka ti je skôr tanečný song, Zvesť otvára fanúšikom dvere do jeho súkromia a skrýva v sebe mnoho silných emócií.

Jeho nová skladba je akousi výpoveďou

„Zvesť je takou mojou výpoveďou o tom, čo som zažíval po tom, ako vyšla naša zatiaľ najúspešnejšia pesnička Vďaka Ti. Po tejto skladbe si ma veľa ľudí zaškatuľkovalo,“ prezradil pre markiza.sk Matúš, ktorý si nedal servítku pred ústa v pesničke.

„V skladbe spievam aj o rasizme, ako vníma mladý človek život na Slovensku a aj o mojich depkách, ktorými som si sám prešiel. Vôbec nečakám od nikoho žiadne zľutovanie ani empatiu. Skôr som chcel poukázať na to, že som na hudobnú scénu neprišiel len pre jeden hit. Mňa hudba napĺňa a je to niečo, čomu sa chcem ešte veľmi dlho venovať,“ hovorí mladý herec z Pána profesora.


zdroj: YouTube/Illuminate


Komentáre ( 0)