16. 09 2021 07:00 | nb

Na Love Island dorazili nezadaní fešáci: Ktorý z nich nájde tú pravú?

Na ostrove už čaká päť krások. Teraz vám predstavíme pánsku zostavu.

Chalani mieria na Love Island
Chalani mieria na Love Island Foto: TV Markíza

Šou Love Island prináša vzrušenie a zábavu, nepôjde tu však len o flirty. V hre je predsa 75-tisíc eur, ale cieľom je aj nájsť pravú lásku. Päť nádherných žien zo Slovenska a Česka sa čoskoro zoznámi so skupinou fešákov a dobodružstvo sa môže začať!

Záležať bude na príťažlivosti, u niektorých možno aj na taktike. Isté však je, že kto sa s nikým nespáruje, má v súťaži smolu. Všetko to bude sledovať moderátorka Nikol Moravcová. Ona sama stretla svoju životnú lásku alternatívnym spôsobom - na zoznamke. Hádam aj účinkujúci Love Islandu budú mať také šťastie a nájdu si životnú polovičku.

TIP: Najzamilovanejšie šťastné konce z Love Islandu. Dnes sú manželmi a rodičmi

Krásky ste už mohli spoznať, teraz je na čase predstaviť vám opačné pohlavie. Do vily mieri šesť atraktívnych nezadaných mužov, medzi ktorými sú takisto Slováci a Česi.

TIP: Sexi krásky na Love Islande: Modelka, tanečnica, speváčka aj influencerka

Tešte sa na modela s umeleckou dušou, tanečníka, ktorý podniká, fotografa či pivovarníka. Pozrite sa na pánsku zostavu Love Islandu. Zoznámte sa!

Petr

petrG.jpg
Foto: TV Markíza
 

Svadobný fotograf Petr je z Karlových Varov a má 29 rokov. Od života chce všetko, prijíma aj dobré aj zlé veci, lebo ho to posúva ďalej.

Viac o Petrovi TU


Petr

petrH.jpg
Foto: TV Markíza
 

Model a vizuálny umelec z Pardubic, to je 25-ročný Peter. V Česku podľa neho málokto nemôže tvdiť, že sa živí modelingom a ani v jeho prípade to nie je jediná obživa. Živia ho aj videá.

Viac o Petrovi TU


Jan

jaan.jpg
Foto: TV Markíza
 

Jan má 32 rokov a je to pivovarník z Chebu. Okrem jeho práce ho bavia športy - plávanie, bicyklovanie a posilňovňa.

Viac o Janovi TU


Vilém

vilem.jpg
Foto: TV Markíza
 

Vilém má 21 rokov, pochádza z Olomouca a je to študent, tanečník, podnikateľ. Sebavedomý a trochu drzý nemá problém vyhlásiť sa za úspešného v tom, čo robí. Súťažne tancuje latinsko-americké tance, získal dokonca titul majstra republiky. Organizuje aj kurzy a individuálne lekcie.

Viac o Vilémovi TU


Martin

martin.jpg
Foto: TV Markíza
 

Martin má 27 rokov, pochádza z dedinky Osek a je to zvárač a futbalista. Pred rokom sa rozišiel s priateľkou, a keď videl reklamu na Love Island, prišlo mu to ako dobrý nápad. Keďže nemá s kým ísť na dovolenku, prihlásiť sa do šou bola praktická záležitosť, ktorá ho môže jedine obohatiť.

Viac o Martinovi TU

Love Island sledujte 19. septembra na VOYO o 20.00 a na Markíze 22.35!

 

Komentáre ( 0)