15. 09 2021 19:00 | nb

Sexi krásky na Love Islande: Modelka, tanečnica, speváčka aj influencerka

Toto sú sexi krásky, ktoré budú na Love Islande hľadať lásku.

Tieto krásky mieria na Love Island
Tieto krásky mieria na Love Island Foto: TV Markíza

Šou Love Island čoskoro štartuje a hlavnou úlohou pre účinkujúcich bude nájsť toho pravého a udržať si ho. Bez svojej spriaznenej polovičky nie je možný postup a tým pádom ani výhra. Kto nikoho nezaujme, ten má jednoducho smolu - ide domov. Pravidlá budú prísne a na všetko bude dohliadať krásna moderátorka Nikol Moravcová.

TIP: Najzamilovanejšie šťastné konce z Love Islandu. Tieto páry sú už manželmi a rodičmi

Účastníčky šou už sú známe - aktuálne vám predstavujeme päť krások zo Slovenska a Česka, ktoré majú šancu zamiešať karty hneď na úvod. Tanečnica, modelka, speváčka či infuencerka, o zaujímavé typy nebude núdza. Či už vizuálne alebo svojím príbehom, krásky budú pútať pozornosť. Nezadaní páni sa majú na čo tešiť a diváci budú toho celého svedkom!

TIP: Na Love Island dorazili nezadaní fešáci: Ktorý z nich nájde tú pravú?

Kto zabojuje o svoju lásku a výhru na Love Islande? Zoznámte sa s nimi!

Laura

Lauraa.jpg
Foto: TV Markíza
 

Laura má 22 rokov a pochádza z dedinky Koš. Je študentka masmédií a influencerka. Na Love Island ide nájsť vzťah, po akom túži. Jednu vážnejšiu známosť už mala, no nebolo to ono. 

Viac o Laure TU


Markéta

marketa.jpg
Foto: TV Markíza
 

Študentka a modelka z Ostravy má 20 rokov a už by si želala stretnúť toho pravého. Za život stretla veľa chlapcov, ale zamilovala sa len raz. Dobré a slušné typy ju až tak nepriťahujú, romantika ju rýchlo omrzí.

Viac o Markéte TU


Mishala

mishalaaa.jpg
Foto: TV Markíza
 

Mishala je z Prahy, má 28 rokov a považuje sa za feministku. Krásna speváčka si ide na Love Island hľadať potenciálneho partnera, výzor však pre ňu nie je prioritou. S tým pravým by si hlavne mala rozumieť a mať spoločné témy a záľuby.

Viac o Mishale TU


Viktória

aisha.jpg
Foto: TV Markíza
 

Exotická modelka pôvodom zo Spišskej Novej Vsi má 20 rokov a do šou sa prihlásila z jednoduchého dôvodu - nikdy nebola zamilovaná a chcela by vyskúšať, či sa to vďaka Love Islandu nezmení.

Viac o Viktórii TU


Tereza

tereza.jpg
Foto: TV Markíza
 

Tereza pochádza z Prahy, má 24 rokov a je to choreografka, tanečníčka a modelka. Do šou Love Island sa prihlásila zo zvedavosti. Jej partner by mal byť skôr iniciatívny typ človeka s láskou pre cestovanie.

Viac o Tereze TU

Love Island sledujte 19. septembra na VOYO o 20.00 a na Markíze 22.35!

 

Komentáre ( 0)